Vi har kunden i fokus og lægger vægt på
den individuelle kvalitetsløsning
Kontakt os i dag logonegativ-01

Medarbejdere

Henrik Fjordbak

Henrik Fjordbak
Direktør
Mobil: 2944 7701
henrik@fjordbakbyg.dk

pernille

Pernille Skov Nielsen
Kontor / revisor
pernille@fjordbakbyg.dk

jorgen svenningen

Jørgen Svenningsen
Beregner/Projektleder
Mobil: 3069 4778
jorgen@fjordbakbyg.dk

Mads Ingemann Thomsen - Beregner - Byggeleder

Mads Thomsen
Beregner / projektleder
Mobil: 3098 9806
mads@fjordbakbyg.dk 

Morten Bøje Johansen - Beregner

Morten Bøje Johansen
Beregner
Mobil: 5250 6242
boje@fjordbakbyg.dk 

michael frederiksen

Michael Frederiksen
Tømrer / byggeleder
Mobil: 3098 9800
michael@fjordbakbyg.dk

morten soemoe

Morten Sømoe
Tømrer / byggeleder
Mobil: 5119 2233
morten@fjordbakbyg.dk

Flemming

Flemming Skovgaard
Tømrer / byggeleder
Mobil: 2520 4000
flemming@fjordbakbyg.dk

steffen jakobsen1

Steffen Jakobsen
Tømrer / byggeleder
Mobil: 3098 9805
steffen@fjordbakbyg.dk

jesper moeller1

Jesper Møller
Tømrer/Byggeleder
Mobil: 2176 8561
moeller@fjordbakbyg.dk

Michael Fjordbak

Michael Fjordbak
Tømrer/Byggeleder
Mobil:2484 1180
fjord@fjordbakbyg.dk

Klaus Rothmann - Tømrer

Klaus Rothmann
Tømrer/Byggeleder
Mobil: 2122 4158
klaus@fjordbakbyg.dk

Mads Klitgaard Guldager - Tømrer

Mads Guldager
Tømrer

Kurt Larsen

Kurt Larsen
Tømrer

mads bech1

Mads Bech
Tømrer

mads frost

Mads Frost
Tømrer

Mikkel Niels Glifberg - Tømrer

Mikkel Niels Glifberg
Tømrer

Anja Spangbo - Tømrer

Anja Spangsbo
Tømrer

Steffen Lyckegaard - Tømrer

Steffen Lyckagaard
Tømrer

Henril (Niller) Nielsen - Arbejdsmand

Henrik Nielsen
Støbe- og stilladsmand

Kim Kjelgaard Nielsen - Arbejdsmand

Kim Kjelgaard Nielsen
Arbejdsmand

Dan Overgaard Mortensen - Lærling

Dan Overgaard Mortensen
Lærling

Jeppe Haller Bisgaard - Lærling

Jeppe Haller Bisgaard
Lærling

Victor Søren Strauss - Lærling

Victor Søren Strauss
Lærling

Jacob Breinholt Nielsen - Lærling

Jacob Breinholt Nielsen
Lærling

Nikolai Skovsmose Nielsen - Lærling

Nikolai Skovsmose Nielsen
Lærling

Hans Christien Filholm Nielsen - Lærling

Hans Christian Filholm Nielsen
Lærling

Mikkel Kloborg Worsøe - Lærling

Mikkel Kloborg Worsøe
Lærling

Mark Larsen - Lærling

Mark Larsen
Lærling

Casper Højholt Kudahl - Lærling

Casper Højholt Kudahl
Lærling

Marcus Vejby - Lærling

Marcus Vejby
Lærling

Kontakt os for et tilbud

Du er altid velkommen til at kontakte os for et uforpligtende tilbud eller en snak om, hvad vi ellers kan gøre for dig.