Fjordbak Byg A/S
Hirtshalsvej 246
9800 Hjørring
CVR nr.: 28487045

Tlf. 2944 7701
henrik@fjordbakbyg.dk

Kontakt Fjordbak Byg

Fjordbak Byg A/S
Hirtshalsvej 246
9800 Hjørring
CVR nr.: 28487045

Tlf. 2944 7701 
henrik@fjordbakbyg.dk

Mød vores medarbejdere

Henrik Fjordbak

CEO/Direktør

29 44 77 01
henrik@fjordbakbyg.dk

Anders Mikkelsen

Medejer/Byggeleder

21 84 36 13
anders@fjordbakbyg.dk

Jørgen Svenningsen

Byggeleder

30 69 47 78
Jorgen@fjordbakbyg.dk

Steffen Jakobsen

Byggeleder

30 98 98 05
steffen@fjordbakbyg.dk

Anders Børglum Christensen

Byggeleder

60 15 10 80
andersc@fjordbakbyg.dk

Martin Holm Jensen

Byggeleder

30 98 98 06
martin@fjordbakbyg.dk

Morten Bøje

Sikkerheds mand
52 50 62 42
boje@fjordbakbyg.dk

Michael Frederiksen

Tømrer

30 98 98 00
Michael@fjordbakbyg.dk

Mads Beck

Tømrer

Morten Sømoe

Tømrer

51 19 22 33
morten@fjordbakbyg.dk

Casper Højholt Kudalh

Tømrer

Daniel A Jacobsen

Tømrer

22 86 30 11
danlas@fjordbakbyg.dk

Lasse Kjær

Tømrer

Jesper Toldbod

Tømrer

28 14 95 74
toldbod@fjordbakbyg.dk

Andreas Bundgaard Kristiansen

Tømrer

Mads Frost

Tømrer
20 86 75 49
frost@fjordbakbyg.dk

Jimmi Dragstrup Rømer

Tømrer

Michael Fjordbak

Tømrer
24 84 11 80
fjord@fjordbakbyg.dk

Mads Klitgaard Guldager

Tømrer

Klaus Østergaard

Tømrer
21 94 51 45
ostergaard@fjordbakbyg.dk

Mikkel Niels Glifberg

Tømrer

Ricco Skov

Tømrer

Kenneth Christensen

Tømrer

Bjørn Pedersen

Tømrer
22 33 15 36
bjorn@fjordbakbyg.dk

Søren Tolstrup Sørensen

Tømrer

Mark Larsen

Tømrer
30 26 79 48
mark@fjordbakbyg.dk

Nicolas Svenningsen

Tømrer
30 26 79 48
mark@fjordbakbyg.dk

Jacob Melson

Tømrer
61 79 61 65
melson@fjordbakbyg.dk

Brian Møller Hansen

Tømrer

Anja Spangsbo

Tømrer

Karsten Pedersen

Tømrer/service
28 70 81 11
karsten@fjordbakbyg.dk

Claus Daarbak

Tømrer/service
21 99 49 44
daarbak@fjordbakbyg.dk

Jakob Larsen

Tømrer/service
93 97 87 75
jakob@fjordbakbyg.dk

Kurt Larsen

Tømrer/service
30 50 85 31
kurt@fjordbakbyg.dk

Klaus Rothmann

Tømrer
21 22 41 58
klaus@fjordbakbyg.dk

Flemming Skovgaard

Tømrer
21 22 41 58
flemming@fjordbakbyg.dk

Kim Rothmann

Tømrer

Niller

Arbejdsmand
30 98 98 02

Hjorten

Arbejdsmand

Morten Mølhus

Støber
21 11 27 33

Lars Krogh

Støber

Sebastian Dahl Sørensen

Arbejdsmand

Morten Konrup

Murer

Anders Jensen

Murer
29 82 02 37

Rasmus Rønfeldt

Murer

Tomas Sjøberg

Murer
26 44 98 79
tomas@fjordbakbyg.dk

Jacob Fant

Murer

Sylvester Steen

Murer

Tobias Hesselholt

Lærling

Frederik Lindrup

Lærling

Jackob Nielsen

Lærling

Phong Tran Phan

Lærling

Victor Vang Sørensen

Lærling

Nick Egon Fink (voksen lærling)

Lærling

Sune Vagner Haugaard

Lærling

Asger Beck

Lærling

Tobias Andreasen- Bjergby

Lærling

Simon A Højen

Lærling

Lasse Christensen- Horne

Lærling

Jonas Kongerslev

Lærling

Sune Hansen Hatting ((voksen lærling)

Lærling

Nikolaj Andreasen

Lærling

Jonas Krøgh Kallehauge

Lærling

Mads Sylvan Jensen

Lærling

Rolf Fanth Jensen

Lærling
Velkommen til Fjordbak Byg A/S

Direktør, Henrik Fjordbak

  • Lars

    Bygherre

    Fjordbak Byg A/S har varetaget en stor andel af mine mange projekter og jeg er altid tilfreds med udførelse og resultat

  • Sommerhus

    i Skagen

    I 2023 gennemgik vi en store renoveringsproces varetaget og udført af Fjordbak Byg A/S. Vi er meget tilfredse

Fjordbak Byg A/S - Hirtshalsvej 246 - 9800 Hjørring - - CVR nr.: 28487045
Tlf. 2944 7701 - henrik@fjordbakbyg.dk